Policejní komisař spáchal sebevraždu.

komisarNaprosto ohromující zpráva Foreign Intelligence Service  /SVR – Ruská zpravodajská služba pro vnější záležitosti/ dává tušit, proč se američtí představitelé nezúčastnili pochodu solidarity proti masakru v Charlie Hebdo v Paříži.

Jak se ukazuje, top francouzský policejní komisař „spáchal sebevraždu “ během několika hodin po jeho pokusu o získání evropského zatýkacího rozkazu na prezidenta Baracka Obamu a další, zatím nejmenované americké vůdce.

Podle této zprávy SVR bylo francouzskému policejnímu komisaři Helricu Fredou  uloženo, aby bezprostředně po masakru v  Charlie Hebdo prozkoumal dokumenty obsažené v malém batohu nalezeném v únikovém vozidle vrahů. Tento batoh obsahoval mimo jiné průkaz totožnosti jednoho z atentátníků .

Policejní komisař Fredou v tomto malém batohu, podle analytiků SVR, nalezl řadu „mystických dokumentů “ a telefonních čísel. Jedno z nalezených čísel je číslo mobilního telefonu ve Spojených státech „přímo související „ s bývalým americkým generálem a  CIA.

Po tomto objevu, podle zprávy SVR, policejní komisař Fredou kontaktoval pařížského prokurátora François Molinse, a požádal ho, aby Assises Cour d'(Porotní soud) okamžitě vydal evropský zatýkací rozkaz na prezidenta Baracka Obamu a další americké představitele, které upřesní do 24 hodin.

Do 3 hodin od vydání tohoto požadavku byl policejní komisař Fredou nalezen mrtev ve své kanceláři s jediným výstřelem do hlavy.

Mezitím Obamova administrativa zaplavuje americká média zprávami, že bývalý ředitel CIA Petraeus bude zatčený v souvislosti s utajovanými materiály nacházející se ve vlastnictví jeho milenky.

I když tato zpráva SVR výslovně neuvádí, jaké důkazy policejní komisař Fredou objevil, a co ho vedlo k bezprecedentní žádosti, aby byl americký prezident zatčen, zmiňuje se o mnohem větším spiknutí kolem masakru v Charlie Hebdo, který zahrnuje nejen Saúdskou Arábii, ale také CIA.

Ve zprávě se dále uvádí, že k masakru v Charlie Hebdo došlo 48 hodin poté, co francouzský prezident François Hollande, dne 5. ledna prohlásil, že západní sankce proti Rusku, musí okamžitě skončit .

Upozorňujeme, že se jedná o převzatou neověřenou zprávu.
(zdroj: http://www.whatdoesitmean.com)

Nicméně kolem masakru v Charlie Hebdo je stále plno nezodpovězených otázek, které doufejme, budou jednou zodpovězeny.

Ptáme se proto, jak je možné, že útok trval přes deset minut, ale na místo se dostavil pouze policista na kole, který ještě ke všemu u sebe neměl zbraň? Byli snad všichni zaneprázdněni filmováním teroristů a nevolali na tísňovou linku policie? Je snad policie v Paříži natolik zaneprázdněná, že po přijetí oznámení okamžitě nevyrazí na místo několik hlídkových vozů?

Proč útočníci ztráceli čas tím, že běželi cca 20 m k policistovi, který ležel zraněný na zemi, nijak je nemohl ohrozit a zastřelili ho?
Při sledování neretušované střelby na ležícího policistu se navíc dá pochybovat o tom, že ho terorista skutečně strefil.

Neretušované video střelby.

 

Nechceme spekulovat. Pouze klademe otázky. Otázky, které snad jednou budou zodpovězeny.

Čtěte a přemýšlejte.

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*