Porošenko – válečný zločinec

porosenkoNepotřebujete ruské propagandistické video, aby jste pochopili, že „protiteroristická operace“ Kyjeva, je ve skutečnosti terorismus. Obrázky, fotky a fakta hovoří sami za sebe.

 

 

Od května 2014 ve východní části Ukrajiny probíhala takzvaná protiteroristická operace proti „separatistům“. Navzdory snahám západního tisku ospravedlnit tyto útoky na velká města, která usilují o nezávislost Donbasu, je snadné pochopit, že „protiteroristická operace“ je ve skutečnosti teroristická akce proti svým vlastním lidem. Stačí se podívat na video po výbuchu granátů v ukrajinském Lugansku a Doněcku. Bomby, které je možné vidět na mnoha videích, nejen explodují, ale rozptýlí šrapnely do okolí. Jsou navrženy přesně tak, aby zabíjeli neozbrojené lidi. Při jediné explozi zahynulo mnoho lidí. V místech, kde se nachází veřejnost, v obležených městech, explodují znovu a znovu. Amatérská videa jsou často natáčeny na telefony s fotoaparátem a jejich sledování je opravdu strašné. Jedná se o původní nahrávky, o jejichž pravosti není pochyb. Střílejí se na nich civilisté, a terorizuje se obyvatelstvo měst.
To je ta protiteroristická operace, kterou prezident Poroshenko nazývá „úklid“.
Ve skutečnosti je to teroristická operace.
Během této operace je civilní obyvatelstvo zbaveno základních potřeb – vody, léků, peněz, jídla, elektřiny a volného pohybu.
Nepotřebujeme podporu Putinovy administrativy, abychom pochopili, že prezident Ukrajiny Porošenko je válečný zločinec.

Zdroj: „derFreitag“ Poroschenko IST Ein Kriegsverbrecher

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*