Ukrajina – chystá se provokace?

chemici

Zpráva ze štábu milicí Doněcké republiky: „V oblasti Sloviansk přivážejí okupační síly nádrže toxických látek. Tato akce může být přípravou provokace.“

Podle zprávy z armádní zpravodajské služby Doněcké republiky /překlad pro ty, kteří čtou pouze mainstream – Podle zprávy skupiny separatistů/ jednotky chemické ochrany, které jsou součástí ukrajinské armády, přivezly do oblasti Sloviansk průmyslové chemikálie.
Dne 11. září ve 12:30 do oblasti ovládané Ukrajinskou armádou přijely dvě 30 tunová vozidla s nádržemi. Vozidla byla silně chráněna armádou. Nádrže na vozidlech nesou příslušné označení a výstražné značky.

Podle odborníků, kteří se seznámili s popisem označení, se jedná o vysoce toxickou látku, která může způsobit vážné respirační selhání, které vedou k bolestivé smrti.

Velení armády Doněcké republiky se domnívá, že ukrajinská armáda připravuje provokaci. Způsobí pohromu, ze které následně obviní milice. To vše z důvodu potřeby zapojení jednotek NATO do konfliktu.

Jak jsme již upozorňovali, mírová dohoda slouží pouze k přeskupení sil ukrajinské armády a doplnění zásob. Tato skutečnost jasně vyplývá i ze zpráv, které se objevují na internetu.
Dá se tedy očekávat impuls, který opět nastartuje konflikt.
Do toho všeho pak zapadá i zpráva, že prezident Porošenko uzavřel dohody o dodávkách zbraní od několika států NATO.

EU oznámila, že v pátek 12.9. zavede nové sankce proti Rusku. Vědí snad představitelé EU něco, co nevíme my?

Otázkou zůstává, jestli je zpráva o připravované provokaci pravdivá. Tato informace dost dobře nejde ověřit.

Zákonitě se však musíme ptát proč je na místě jednotka protichemické obrany ukrajinské armády.

Čtěte a přemýšlejte!

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*