Lež, která trvá 13 let

CRAIG

Tragédie 11.9.2001 není pouze smrt těch, kteří zemřeli ve věžích. Není to pouze úmrtí hasičů a záchranářů, kteří podlehli na onemocnění způsobené vdechováním toxického prachu.

Již třináct let se nová generace Američanů rodí v mýtu 11. září.
V mýtu, který byl použit k vytvoření amerického vojenského a policejního státu.

Zkorumpované režimy Bushe a Obamy používají 11. září k zabíjení, mrzačení, okrádání a přemístění milionů muslimů v sedmi zemích světa, přičemž žádný z těchto muslimů neměl nic společného s událostmi dne 11. září 2001.

Generace Američanů se narodila do atmosféry nedůvěry k muslimům. Do policejního státu, v němž soukromí a ústavní ochrana již neexistuje.
Generace Američanů se narodila do nepřetržitého válčení, zatímco nejsou uspokojovány potřeby občanů. Do společnosti, v níž je pravda nahrazena nekonečným opakováním lži.

Podle oficiálního příběhu byla 11. září 2001, vychvalovaná supervelmoc světa poražena několika mladými saúdskými Araby vyzbrojenými pouze noži a břitvami.

Americké bezpečnostní síly se ukázaly jako zcela bezmocné.
Ten den nepracovala žádná složka národní bezpečnosti státu.
Všechno selhalo.
US Air Force poprvé ve své historii nemohly dostat stíhačky do vzduchu.
Bezpečnostní rada státu selhala.
Spolu s NATO a izraelskými spojenci, selhalo i všech šestnáct zpravodajských služeb USA.
Selhalo i Řízení letového provozu.
Letištní bezpečnostní služby selhaly dokonce čtyřikrát v jeden den a v jeden okamžik.

Pravděpodobnost, že se toto stane, je nulová.

Pokud by se ovšem něco takového skutečně stalo, byly by ze strany Bílého domu, Kongresu a od médií požadavky na důkladné vyšetřování.
Úředníci by se zodpovídali za své selhání a padaly by hlavy.
Místo toho však Bílý dům po dobu jednoho roku ignoroval požadavky rodin obětí z 11.9. volající po vyšetřování. A když konečně, vyšetřování proběhlo, tak předseda komise uvedl, že komisi byly odepřeny požadované informace.
Nikdo nebyl hnán k zodpovědnosti.
Washington dospěl k závěru, že události dne 11. září se staly, protože Americe chyběl policejní stát.

Proto vznikl kongresem rychle schválený zákon PATRIOT. /Norma rozšiřuje pravomoci amerických vládních agentur a silových či „zákon-vynucujících“ složek za účelem boje s terorismem v USA i mimo něj. V porovnání se stavem před jeho zavedením, tento zákon zasahuje do několika svobod a oblastí občanského života běžného obyvatele Spojených států – pozn. ctete.cz./

Přestože Usáma bin Ládin popíral účast na událostech, poskytoval dalších deset let Washingtonu záminku pro zabití nespočtu muslimů.
Z ničeho nic 02.5.2011 najednou Obama tvrdil, že tým US NAVY SEALS zabil Usámu bin Ládina v Pákistánu. Podle zprávy CIA měl Usáma bin Ládin v roce 2001 selhání ledvin.
Zde vzniká rozpor ve tvrzení Bílého domu, protože Usáma bin Ládin se tímto stal jediným člověkem v historii, který přežil selhání ledvin po dobu deseti let. Navíc se v domě, který byl údajně úkryt Bin Ládina, nenacházel dialyzační přístroj.
Četné nekrology k Bin Ládinovi smrti v prosinci 2001 rovněž upadly v zapomnění.
Mezi další zajímavosti celého příběhu patří nepochybně tajemné zřícení vrtulníku v Afghánistánu, při kterém zahynul celý tým SEALS.
Ten tým, který se podílel na údajném dopadení Usámy bin Ládina.
Tým, který pohřbil tělo bin Ládina v moři, přestože všichni námořníci z letadlové lodi psali domů, že žádný takový pohřeb se nekonal.

Pohádka o zabití Usámy bin Ládina SEALS Týmem 6 sloužila k ukončení námitek zklamaných demokratů, kteří odmítali nominaci Obamy na druhé funkční období.

Dále také uvolnila omezení «války proti teroru» od bin Ládina.
Washington chtěl napadnout Libyi, Sýrii a Írán. Země, v nichž bylo známo, že Usáma bin Ládin nemá organizace.

Ze záznamu pádu dvojčat je jasné, že budovy se nezhroutily v důsledku strukturálního poškození.
Je jasné, že Bílý dům zablokoval nezávislé vyšetřování pádu ocelových mrakodrapů, jediných ve světových dějinách, které se zhroutily v důsledku nízkých teplot požáru kanceláří.
Po 13 letech si lidé v USA i v zahraničí uvědomují čím dál tím více neuvěřitelnost oficiální verze.

Argumenty nezávislých odborníků jsou nyní tak přesvědčivé, že mainstreamová média otevřela celou kauzu.
Po letech trpělivosti skupina v New Yorku zabezpečila potřebný počet platných podpisů, aby proběhlo hlasování o vyšetření příčin kolapsu tří budov WTC.
Pokud je v pořádku oficiální zpráva, znamená to, že stávající požární a stavební předpisy jsou nedostatečné k ochraně veřejnosti, a že všechny ostatní ocelové výškové stavby podléhají stejnému riziku selhání a následnému zhroucení.
Skupina chytře definovala problém.

Pokud je oficiální verze o pádu budov dne 11. září pravda, je to velký problém bezpečnosti všech budov.

Samozřejmě, že úřady jsou i nadále proti této iniciativě.
Celá věc je nyní u soudu a odpověď leží na rozhodnutí soudce.
Je těžké představit si soudce, který jde proti vládě tak významným způsobem, ale podle skupiny již nastal okamžik, kdy vláda ztratila důvěru v sílu svého vlastního příběhu.

Během těchto 13 let, fyzici, chemici, architekti, inženýři, piloti a záchranáři poskytli mnoho důkazů, které zcela vyvrací oficiální verzi pádu tří mrakodrapů.
Zastánci příběhu vlády neměli žádné vědecké, ani věcné argumenty, a tak reakce odborníků označovali za konspirační teorie.

11. září zásadním způsobem změnilo povahu vztahu vlády Spojených států k americkému lidu.
Výkonná moc nahradila řádný proces kontroly a rovnováhy založený ústavou USA.
Ve jménu národní bezpečnosti nemá výkonná moc žádné omezení. V podstatě, pokud vláda sleduje Američany, nemají dnes žádná práva.
Ti Američané narozeni po 11. září se narodili v jiné zemi, než my ostatní.
Poté, co nikdy nezažili ústavní vládu, nebudou vědět, co ztratili.

Útoky antraxem z října 2011 byly zapomenuty. Ale profesor Graeme MacQueen ve své knize Anthrax Deception poukazuje na to, že útoky antraxem hrály zásadní roli při přípravě pro vládou zřízení nevypočitatelné policejní státní moci.
Dva demokratičtí předsedové výboru Senátu Thomas Daschle a Patrick Leahy, byli přesvědčeni, že Bushův režim přestupuje svou pravomoc při prosazování zákonů policejního státu. Oba předsedové byli v pozici, aby blokovali chystanou legislativu policejního státu a schopnost exekutivy samostatně vzít Ameriku do války.

Oba obdrželi dopisy antraxu.

Zpočátku dopisy antraxu, které způsobily smrt několika zaměstnanců USPS, byly považovány za druhou fázi útoku 11. září. Pak se ovšem zjistilo, že antrax byl jedinečný druh, který vyrábí pouze americké vládní vojenské zařízení.

Většina Američanů si neuvědomuje, jak moc federální vláda vlastní odborníky, kteří mohou vnést rozpor do oficiální pohádky.
Fyzik možná věří, že oficiální příběh o zničení tří WTC budovy je nesmysl. Ale oddělení fyziky na vysokých školách v USA jsou silně závislá na přílivu federálních peněz. Každý fyzik, který řekne neoficiální verzi, ohrožuje nejen svou vlastní kariéru, ale i kariéru všech svých kolegů.
Fyzik Steven Jones jako první upozornil na použití termitu při zničení dvou věží. Jeho univerzita však byla následně konfrontována se ztrátou veškerého federálního financování.

Stejné omezení je pro experty pracující v soukromém sektoru.
Výškový architekti a stavební inženýři, kteří vyjadřují pochybnosti o oficiálním vysvětlení kolapsu tří mrakodrapů, jsou vnímáni potenciálními klienty jako obhájci muslimů a šiřitelé konspiračních teorií.
Jejich klienti samozřejmě nemají odborné znalosti, aby posoudili, jestli mají pravdu. Navíc je jim neustále, nekonečně opakováno, že 11.9. byl útok Usámy bin Ládina na Ameriku. To je pak činí imunní vůči faktům.

Lež o 11. září přetrvává po dobu 13 let.

Miliony muslimů za tuto lež zaplatili svým životem, zničením jejich rodin a jejich přesídlením.
Většina Američanů je navíc spokojená s tím, co jejich vláda v sedmi zemích světa zničila na základě lži.

Washington lže, aby zakryl to, co již zahájil.

Řízení poblázněné neokonzervativní „pro Washington světové říše“.

/autor: Paul Craig Roberts, zdroj/

Paul Craig Roberts byl asistentem tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě. Rovněž pracoval v redakci Wall Street Journal a působil jako dopisovatel National Review. V současnosti je členem vědeckých týmů Hooverova institutu Stanfordovy univerzity, Institutu pro politickou ekonomii a výzkumný pracovník Independent Institute.

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*