Dopis profesora Cees Hamelinka prezidentu Putinovi

HamelinkJe to jako závan čerstvého vzduchu v porovnání s propagandou mainstreamových médií.
Profesor Cees Hamelink nedávno napsal dopis prezidentovi Putinovi. Dopis podepsali i další holandští intelektuálové.

 

 

 

 

Text dopisu: 

Vážený pane prezidente,
přijměte prosím jménem mnoha obyvatel Holandska naši omluvu.
Fakta týkající se letu MH17 jsou překrucovány, aby hanobily vás a vaši zemi.
Ale jsme pouze bezmocní diváci.

Byli jsme svědky, jak Západní národy, v čele se Spojenými státy, obvinily Rusko, z trestných činů, kterých se mělo dopustit. Odmítáme dvojí standardy, které jsou používány Západem ve vztahu k Rusku.

V naší společnosti, jsou zapotřebí pro odsouzení dostatečné důkazy. Vy a Rusko jste souzeni za „zločiny“, bez důkazů, a to je nemilosrdné a opovrženíhodné.

Zabránil jste konfliktu v Sýrii, který by mohl eskaloval do světové války. Z masového zabíjení nevinných syrských civilistů chemickými zbraněmi od „Al-Káidy“ – teroristů, vycvičených a vyzbrojených USA a zaplacené Saúdskou Arábií, byl obviňován režim prezidenta Asada. Přitom Západ doufal, že veřejné mínění se obrátí proti Asadovi a vydláždí tím cestu pro útok na Sýrii.
Ne dlouho po tomto, západní síly vybudovaly, vyškolily a vyzbrojily „opozici“ na Ukrajině, a připravily svržení legitimní vlády v Kyjevě.

Pučisté byli rychle uznáni západními vládami. Byly poskytnuty půjčky z peněz našich daňových poplatníků, aby se podpořila nová vláda

Lidé z Krymu s tímto nesouhlasili a dali to najevo pokojnými demonstracemi. Anonymní odstřelovači a násilí ukrajinských vojáků vyvolalo u těchto demonstrantů požadavky na nezávislost.
Vzhledem k očividnému imperialismu Západu je nepodstatné, jestli jste podporoval tato separatistická hnutí.
Rusko bylo neprávem obviněno, bez důkazů a vyšetřování, že dodalo zbraňové systémy, které údajně sestřelily letadlo MH17. Z tohoto důvodu západní vlády tvrdí, že mají právo na ekonomický tlak proti Rusku.

My, občané Západu, kteří vidí lži a machinace našich vlád, vám chceme nabídnout naši omluvu za to, co se děje v našem jménu. Naše média bohužel ztratila veškerou nezávislost a jsou jen hlásnou troubou moci.

Naše naděje se zaměřuje na vaši moudrost. Chceme mír. Vidíme, že západní vlády nemají sloužit lidem, ale pracují na Novém světovém řádu. Zničení suverénních národů a zabíjení miliónů nevinných lidí, je pro ně malá cena, která nestojí v cestě k dosažení tohoto cíle.

My, lidé z Nizozemska, toužíme po míru a spravedlnosti, i s Ruskem.

Doufáme, že je patrné, že nizozemská vláda mluví jen sama za sebe.

Modlíme se, aby naše úsilí pomohlo rozptýlit rostoucí napětí mezi našimi národy.

S pozdravem,

Profesor Cees Hamelink 

 

 Zdroj: www.veteranstoday.com

 

Cees Jan (Cees) Hamelink (Rotterdam, 14 září 1940 ) je emeritním profesorem mezinárodní komunikace na univerzitě v Amsterdamu a emeritní profesor médií. Je profesorem informací a znalostí managementu na univerzitě v Arubě a profesor médií, náboženství a kultury na Vrije Universiteit Amsterdam .

 

Nemá zřejmě cenu ptát se proč text dopisu nezveřejnila naše média.
Není žádoucí, aby se veřejnost dozvěděla o tom, že existují lidé, kteří smýšlejí jinak, než oficiální propaganda.
Není žádoucí, aby se veřejnost dozvěděla, že existují lidé, kteří přemýšlí.

Čtěte a přemýšlejte!

 

 

 

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*