Stokrát opakovaná lež se nakonec stává pravdou

Dnes a denně můžeme číst v novinách a na internetu o tom, jak ruská vojska bojují na Ukrajině. O tom, jak probíhá invaze Ruska na Ukrajině. Mainstreamová média se již bohužel nezmiňují, že zprávy o ruských jednotkách na ukrajinské frontě se zakládají pouze na základě sdělení Kyjeva.

Hysterie za každou cenu

To co nám předvádějí mainstreamová média je do nebe volající.
Můžeme se proto dočíst např. na Aktuáně.cz že – U letiště v Luhansku se ukrajinští výsadkáři střetli s ruským tankovým praporem.
Nevíme, o co se opírají sdělení Aktuálně. Možná o fotky, které zveřejnil Kyjev. Není ovšem jasné, proč Kyjev zveřejňuje fotky ruských tanků, jejichž zdrojem je obchodní společnost Digital Globe.

Digital

 

 

Zůstává nezodpovězenou otázkou, proč nám nejsou ukázány fotky z vojenských satelitů NATO a USA.  Možná to bude tím, že takové fotky neexistují.

Odpovědět si musí každý sám, protože jedinou odpověď, kterou člověk z oficiálních míst NATO a USA dostane je ta, že ruské jednotky jsou na Ukrajině. Bez jakýchkoliv důkazů jsou prosazovány sankce proti úhlavnímu nepříteli světového míru – Rusku.

Sdělení o ruských jednotkách na Ukrajině je opakovaně podsouváno veřejnosti, až zmanipulovaná veřejnost tento fakt bez přemýšlení přijme.

Nikdo se nezamyslí nad tím, že pokud by Rusko provedlo intervenci na Ukrajině, nebylo by to za účasti stovky tanků, ale jednalo by se o počet výrazně vyšší. Navíc by celý konflikt skončil v řádu dnů.

Jediný důvod, proč média neúnavně podsouvají informace o ruských jednotkách na Ukrajině je ten, že si USA spolu s NATO připravují půdu pro nasazení svých jednotek na Ukrajině.

Nikoho pak nenapadne, že by měl protestovat proti nasazení vojáků NATO na Ukrajině. Proč taky? Vždyť tam ti zlý Rusové bojují proti ubohé ukrajinské armádě, která jenom chrání svůj stát. Ti Rusové, kteří sestřelili dopravní letoun. Že nejsou důkazy? Co na tom.

 

Čtěte a přemýšlejte.

Komentáře

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*